• slide1
 

Chata Livenza - ubytování - Vranovská přehrada

Chata / apartmán Livenza

Livenza - pokoj

Vítejte na stránkách věnovaných ubytování na chatě / apartmánu Livenza  v malebné přírodě Vranovské přehrady. Zděná,  plně vybavená, klimatizovaná  chata Livenza se nachází v klidné rekreační části Vranovské přehrady v lokalitě Štítarský les,  cca 70m od vody. Apartmán Livenza nabízí ubytování na 70m2 pro maximálně 8 osob.

Lokalita vranovské přehrady vybízí k různým odpočinkovým i sportovním aktivitám.

Nedaleko Apatrmánu Livenza se nacházejí  restaurace s venkovním posezením, obchody, pizzerie. V  blízkém Vojenském rekreačním zařízení je možné využít  saunu, solárium, posilovnu, minigolf, venkovní kurty a  masáže.  Okolí apartmánu je vhodné k vyjížďkám na kolech, chytání ryb, houbaření, výletům na lodi, návštěvám zámků apod.

 

Hledáte-li komfortní ubytování v příjemném prostřední Vranovské přehrady, pohodově strávenou dovolenou, nevšední a nezapomenutelné zážitky, zarezervujte si Váš termín pobytu ještě dnes.

 

 Ubytování:

Apartmán Livenza obsahuje dva prostorné pokoje, velkou  kuchyň, sociální zařízení se sprchovým koutem, balkon, v suterénu místnost pro kola a rybářské potřeby.

Apartmán je zabezpečený okenními a vchodovými mřížemi a stěnovým trezorem. Není možný pobyt s domácími zvířaty. V celém apartmánu je zákaz kouření.

Příjezd k chatě po asfaltové komunikaci, parkování automobilu přímo u chaty.

 

Rychlý kontakt:

tel: 602 533 423
  606 945 800
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Copyright © Livenza.cz! All right Reserve!
Design by : Kamil Stehlík  |  login